Teknik Destek Talep Formu ile sizlere bir telefon kadar uzaktayız!!!

Sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına, teknik desteklerimiz teknik destek formu üzerinden ilerlemektedir.

Teknik Destek Talep Formu ile ekip arkadaşlarımızla iletişim kurabilir, aSc Ders Planlama Programı hakkında ücretsiz bilgi ve destek talep edebilir, uzaktan canlı destekler ile eğitim randevusu oluşturabilir ve aynı zamanda bu yöntem ile sorularınızı canlı bir şekilde sorabilirsiniz.

Teknik Destek Talep Formu doldurmak için 2 yol bulunmakta:

1.Yol

Web sitemiz ascturkiye.com internet adresinde sağ üst tarafta bulunan Müşteri İşlemleri > Teknik Destek Talep Formu butonuna tıklayarak forma ulaşabilir, kurum bilgileri, mesaj konusu ve destek almak istediğiniz konuyu açık bir şekilde yazdıktan sonra Formu Gönder butonu ile işlemi tamamlayabilirsiniz.

2.Yol

aSc k12 Bilişim Ders Planlama programında üst tarafta bulunan menüden Mesaj Gönder butonuna tıklayarak Teknik Destek Talep Formu’na ulaşabilirsiniz.

Uzaktan Destek Programı

1.Yol

Teknik destek ekibimizin bilgisayarlarınıza bağlantı kurmak için kullandığı programı indirmek için web sitemiz ascturkiye.com adresine giriş yaparak, farenizin tekerleğini kullanarak sayfanın aşağısına inmelisiniz. Burada bulunan İndirme İşlemleri menüsünden Uzaktan Destek Programı bölümündeki İndir butonuna tıklamalısınız.

2.Yol

Alpemix web adresine giriş yaparak İndir butonu ile ulaşabilirsiniz.

Yorum

Bu yardımcı oldu mu?

Evet Hayır
Bu konunun size yardımcı olmadığını belirttiniz ...
Bize neden olduğunu söyleyen bir yorum bırakır mısınız? Teşekkürler!
Yorumun için teşekkür ederim.

Bu konuyla ilgili geribildirimlerinizi gönderin.

Yorum Gönder