• Eğer yeni başlayan bir kullanıcı iseniz, mutlaka A) Adım adım planlama başlıklarını sırası ile uygulamalısınız.
  • Bir programı planlama aşamasına geçmeden önce Planlama Öncesi Kontrol aşamasından başarı ile geçtiğinden emin olmak gerekir. Tanımladığınız her planlama ilişkisi her kısıtlama sonrası “Planlama Öncesi Kontrol” seçeneğine tıklayarak girdiğiniz ilişki ya da kısıtlamanın uygulanabilir olduğundan emin olmalısınız. A.8) Başarılı planlama öncesi kontrol başlığını inceleyebilirsiniz.
  • aSc Timetables Ders Planlama programında istekleriniz için tek çözüm zaman tabloları değildir. Program ile ilgili isteklerinizi planlama ilişkilerini kullanarak, programınızın algoritmasını sıkıştırmadan kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Öğretmenlerinizin boş gün isteklerini ya da ders programınızdaki boşlukların minimuma indirilmesi gibi pek çok isteği planlama ilişkileri ile uygulayabilirsiniz. B) Planlama sonrası iyileştirmeler başlığını inceleyebilirsiniz.
  • Tanımladığınız her planlama ilişkisi sonrası “Planlama Öncesi Kontrol” seçeneği ile test etmeniz gerekir. Hata almadığınız durumda diğer planlama ilişkisini tanımlamalısınız. Eğer hata ile karşılaşırsanız bunu çözümlemek için C.1) Planlama öncesi kontrol hataları başlığını inceleyebilirsiniz.
  • Kullanım kılavuzumuzun sağ üst tarafında bulunan, arama kutucuğunu kullanarak, program ile ilgili aramak istediğiniz anahtar kelimeleri yazarak ilgili başlığa ulaşabilirsiniz.
  • aSc Timetables Ders Planlama programı birden fazla bilgisayarda kullanılabilir. Her bilgisayarın pc kodu farklıdır. Her bilgisayar için ayrı lisans numarası gönderilir. Programınızı lisanslayabilmeniz için Lisanslama adımlarını inceleyebilirsiniz.
  • Ürünü satın almak, lisans yenilemek için, market.ascturkiye.com adresinden markete erişebilirsiniz.
  • Sosyal medya kanallarımızdan bizi takip ederek, ürün ile ilgili yenilik, webinar ve duyurulardan, haberdar olabilirsiniz.

Yorum

Bu yardımcı oldu mu?

Evet Hayır
Bu konunun size yardımcı olmadığını belirttiniz ...
Bize neden olduğunu söyleyen bir yorum bırakır mısınız? Teşekkürler!
Yorumun için teşekkür ederim.

Bu konuyla ilgili geribildirimlerinizi gönderin.

Yorum Gönder