Bu bölüm aSc Timetables Programı hakkında pratik bilgiler içermektedir.

  • Programın kısayoldan başlatılması ve giriş ekranı hakkında bilgilendirme için, “Programın Başlatılması” başlığını inceleyebilirsiniz.
  • Ders programınızı hazırlarken, tüm öğretmenlerinizin, sınıflarınızın, derslerinizin ve dersliklerinizin programlarını, aynı anda görüp müdahale edebilirsiniz. Her gün kullandığınız ofis yazılımlarına benzer, menüler ile kullanım kolaylığı sağlayan çalışma ekranını incelemek için, “Çalışma ekranı” başlığını inceleyebilirsiniz.
  • Ders programı oluşturma sürecinde, veri girişlerini kolayca yapabildiğiniz, menüler arasında kolayca geçiş sağlayabildiğiniz, ana menü hakkında bilgilendirme için, “Ana menü” başlığını inceleyebilirsiniz.
  • aSc TimeTables ile ders programı türk eğitim sisteminde ders programı hazırlamak için tüm ayarları hazır olarak kurulmaktadır. Kullanıcılarımızın ders programı sürecinde dikkat etmesi gerekenler “dikkat edilecek hususlar “ başlığı altında anlatılmaktadır.
  • aSc TimeTables’da ders atamaları, diğer programlardan farklı olarak, öğretmen merkezli yapılmaktadır. Öğretmen, ders, sınıf bilgileri tanımlandıktan sonra, ders atamaları Öğretmen üzerinden gerçekleştirilmektedir. Detaylı bilgiye “Öğretmen merkezli ders atama” başlığından erişebilirsiniz.

Yorum

Bu yardımcı oldu mu?

Evet Hayır
Bu konunun size yardımcı olmadığını belirttiniz ...
Bize neden olduğunu söyleyen bir yorum bırakır mısınız? Teşekkürler!
Yorumun için teşekkür ederim.

Bu konuyla ilgili geribildirimlerinizi gönderin.

Yorum Gönder