aSc Timetables Ders Planlama Programını bilgisayarınıza kurulduktan sonra masaüstünüzde aSc Timetables adında kısa yol dosyası oluşmaktadır. Kısa yol dosyasına çift tıklayarak programınızı açabilirsiniz.

Açılan programda herhangi bir veri dosyası açık olmadığından dolayı menüler pasif olarak gelmektedir.

Ayrıca mavi ile belirtilen orta alandaki butonlar ile eğitim videoları, kullanım kılavuzu, web sitemiz gibi seçeneklere kısa yoldan erişim sağlayabilirsiniz.

Programı açtığınızda eğer daha önceden oluşturduğunuz dosyalarınız var ise ekranın sağ tarafında yeşil ile belirtilen alanda görebilir, kolaylıkla erişebilirsiniz.

Eğer programınızın lisanslama işlemini gerçekleştirecekseniz programı aSc Timetables kısayol dosyasına çift tıklayarak açınız.

Lisanslama adımlarına, Lisanslama başlığından ulaşabilirsiniz.

Daha önce oluşturmuş olduğunuz bir veri dosyasını (ders programını) açmak için resimdeki gibi sol üst köşedeki “Aç” butonuna tıklamalısınız

Aşağıda resimdeki gibi Programınızın kayıtlı olduğu dosyadan programınızı seçip “Aç” butonuna basarak açabilirsiniz.

Ya da bilgisayarınızda kaydettiğiniz program dosyasını çift tıklayarak da açabilirsiniz. Resimde görüldüğü gibi veri girişi(öğretmen-derslik-sınıf vb.bilgiler) gerçekleştirilmiş programda kırmızı ile gösterilen alanda bütün menüler aktif olarak gelmektedir.

Yorum

Bu yardımcı oldu mu?

Evet Hayır
Bu konunun size yardımcı olmadığını belirttiniz ...
Bize neden olduğunu söyleyen bir yorum bırakır mısınız? Teşekkürler!
Yorumun için teşekkür ederim.

Bu konuyla ilgili geribildirimlerinizi gönderin.

Yorum Gönder