aSc Ders Planlama programı ile klasik bir ders programı oluşturuyorsanız, programın herhangi bir ayarına müdahale etmenize gerek kalmadan Adım Adım Planlama basamaklarını takip ederek, kolaylıkla programınızı oluşturabilirsiniz.

Bazen kullanıcılarımız program üzerinde, önerilmeyen bazı ayarlarda değişiklik gerçekleştirerek programlarının oluşmasını zorlaştırmaktadır. aSc Ders Dağıtım Programı bütün ayarları gerçekleştirmiş olarak bilgisayarınıza kurulmaktadır.

Planlama Öncesi Kontrol özelliği, girilen kısıtlama ve planlama ilişkilerini dikkate alarak her sınıfın, öğretmenin, ve dersliğin ders programının tek başına
oluşturulup oluşturulamayacağını kontrol eder. Kontrol başarılı sonuçlanırsa planlama işlemine geçilir.

Planlama Öncesi Kontrol işleminde hata ile karşılaşırsanız linke tıklayarak eğitim içeriğine ulaşabilir yada “Mesaj Gönder” butonuyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Programı yeni kullanmaya başlayan kullanıcılarımız, aşağıdaki resimde görüldüğü gibi alışık oldukları şekilde öğretmenlerin zaman tablolarında kapatmalar yaparak program oluşturmaya çalışmaktadır.

Zaman tablolarında yapılan kapatmalar programın algoritmasını sıkıştıracağından dolayı programınızı oluşturmanız zorlaşır. Kesinlik içermeyen durumlar dışında zaman tablosundan kapatmak yerine Planlama İlişkilerini kullanarak, örneğin öğretmeninize vereceğiniz boş günü, zaman tablosundan kapatmak yerine programın kendisinin belirlemesini sağlayabilirsiniz.
Algoritma en uygun seçeneği değerlendirilip programı saniyeler içerisinde oluşturmanızı sağlar. Planlama ilişkileriyle ilgili buraya tıklayarak eğitim içeriğine ulaşabilirsiniz.

aSc Ders Dağıtım Programını diğer programlardan ayıran 50 den fazla Planlama İlişkisi , Otomatik Planlama ile Bulut Tabanlı Planlama seçenekleri ve üstün algoritmasıdır.

Böylelikle kullanıcılarımız zamandan tasarruf sağlayarak, isteklerine uygun ve kısa bir sürede programlarını oluşturabilirler.

Yorum

Bu yardımcı oldu mu?

Evet Hayır
Bu konunun size yardımcı olmadığını belirttiniz ...
Bize neden olduğunu söyleyen bir yorum bırakır mısınız? Teşekkürler!
Yorumun için teşekkür ederim.

Bu konuyla ilgili geribildirimlerinizi gönderin.

Yorum Gönder