aSc Timetables Ders Planlama Programı ile hazırladığınız ders programınızı farklı bir bilgisayara kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Hazırlamış olduğunuz ders programınız, .roz uzantılı bir dosya olarak kaydedilir.

Bu dosyayı flash bellek, mail vb.. ile farklı bir bilgisayara aktarabilirsiniz.

Bu aktarımı bir bilgisayardan başka bir bilgisayara word çalışmanızı aktarmak gibi düşünebilirsiniz. Word ile hazırlamış olduğunuz dosyayı başka bir bilgisayara taşıdığınızda word dosyanızı açabilmeniz için o bilgisayarda da office yazılımının kurulu olması gerekir.

Aynı durum aSc programınız için de geçerlidir. aSc Timetables ile hazırladığınız programı başka bir bilgisayara taşıyabilirsiniz. Taşıdığınız bilgisayarda aSc programınızı açabilmek için o bilgisayarda da aSc Timetables programınızın kurulmuş olması gerekmektedir.

aSc Timetables ile hazırladığınız .roz uzantılı ders programınızı flash belleğinize kopyalamak için ders programınızın üzerinde sağ tuşa tıklayarak, gönder seçeneğinden ilgili flash belleğinizi seçerek dosyanızı belleğinize aktarabilirsiniz.

Taşıyacağınız diğer bilgisayarda dosyanızı açabilmek için, aSc Timetables programının kurulu olması gerekmektedir. Program kurulumu için Kurulum adımlarını takip etmelisiniz.

Ders programınızı nereye kaydettiğinizi hatırlamıyor iseniz, asc programı açtığınızda, sağ bölümde en son açtığınız programa ulaşarak farklı bir konuma kaydedebilirsiniz.

Yorum

Bu yardımcı oldu mu?

Evet Hayır
Bu konunun size yardımcı olmadığını belirttiniz ...
Bize neden olduğunu söyleyen bir yorum bırakır mısınız? Teşekkürler!
Yorumun için teşekkür ederim.

Bu konuyla ilgili geribildirimlerinizi gönderin.

Yorum Gönder