aSc Ders Planlama Programı’nın EDUPAGE adlı bir mobil uygulaması bulunmaktadır.

Mobil uygulama sayesinde, hazırlamış olduğunuz bir ders programını internet hesabınızda yayınlayabilirsiniz ve bu sayede öğretmenleriniz cep telefonlarından ders programlarını görüntüleyebilirler.

Örneğin, bir öğretmeninizin okula gelmemesi durumunda siz de bilgisayarınızın başına geçmeden o öğretmeninizin gün içerisinde hangi derslerinin olduğunu mobil uygulamadan görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca içerisinde ücretsiz mesajlaşma özelliği de bulunmaktadır.

aSc Ders Planlama Programı’nın mobil uygulaması sayesinde kağıt israfından da kurtulacak, excel export ile çıktı almak için uğraşmayacaksınız.

aSc’yi lisanslı kullanan kullanıcılarımızın internet(bulut) hesapları da aktif olmakta ve kendileri ücretsiz internet hesabı oluşturabilmektedirler. Ücretsiz internet hesabı oluşturmak ve programı mobil uygulamada yayınlamak için Tıklayınız.

Dilerseniz internet hesabınızı aktif etmemiz için ascturkiye.com web sitemizden bizlere teknik destek kaydı oluşturabilir, ya da aşağıdaki resimdeki gibi aSc masaüstü programınızdaki “Yardım” menüsünde yer alan ‘Mesaj Gönder’ butonu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Teknik destek ekibimiz size 1 saat içerisinde geri dönüş sağlayacaktır.

Yorum

Bu yardımcı oldu mu?

Evet Hayır
Bu konunun size yardımcı olmadığını belirttiniz ...
Bize neden olduğunu söyleyen bir yorum bırakır mısınız? Teşekkürler!
Yorumun için teşekkür ederim.

Bu konuyla ilgili geribildirimlerinizi gönderin.

Yorum Gönder
aSc Timetables Ders Planlama Programı