Edupage, sürekli geliştirilmekte olan ve kurumunuzdaki öğretmen, veli, öğrenci ve yöneticiler arasında etkileşimli bir ağ oluşturmanızı sağlayan başarı odaklı bir eğitim yönetim sistemidir.

Şu anda 3 farklı versiyonu bulunmakta olup, aSc Ders Dağıtım Programı’nı lisanslı kullanan kullanıcılarımız ‘Basic’ versiyonundan ücretsiz yararlanabilmektedirler.

Şimdi bu versiyonlarda yer alan özelliklerden kısaca bahsedelim:

- Basic Versiyon: aSc Ders Dağıtım Programı’nda hazırlamış olduğunuz ders programınızı internet hesabınızda yayınlayabildiğiniz ve bu sayede öğretmenlerinizin mobil uygulamadan ders programlarını görüntüleyebildikleri ücretsiz versiyondur. Ayrıca içerisinde ücretsiz mesajlaşma da bulunmaktadır.

- Standart Versiyon: Basic versiyonda bulunan özelliklere ek olarak burada geçici öğretmen atama, devamsızlık alma, veliye devamsızlık sms lerinin gönderimi, gün sonunda e-okula devamsızlık aktarımı, ödev atama, yemekhane uygulaması gibi modüller yer almaktadır. Daha detaylı bilgi için Tıklayınız.

- Pro Versiyon: Diğer iki versiyonda yer alan özelliklere ek olarak burada, interaktif öğrenme modülü devreye girmektedir. Bu sayede ders planları, sınıf defteri, kazanımlar, elektronik ders anlatım materyalleri, dijital soru ve test bankasının olduğu, okulunuzdaki öğretmenlerinizin kendi dijital içeriğini oluşturup yıllarca kullanabileceği bir bulut sistemi inşa etmelerine olanak sağlar. Detaylı bilgi için Tıklayınız.

Yorum

Bu yardımcı oldu mu?

Evet Hayır
Bu konunun size yardımcı olmadığını belirttiniz ...
Bize neden olduğunu söyleyen bir yorum bırakır mısınız? Teşekkürler!
Yorumun için teşekkür ederim.

Bu konuyla ilgili geribildirimlerinizi gönderin.

Yorum Gönder